Jednání Rady SYSopů 22.8.2015 poněkud nečekaně v přízemní galerii kulturního domu v Holicích. Hlavní téma: HAMNET v Rakousku a Německu.

Jednání Rady SYSopů v sobotu 17.5.2014 v Ondřejově. Aktuálně díky XYL 1HH se roznáší ochucené turecké kafé.

Foto RMNC-2 FFMPR karty s RMNC XNetem 1.17 na sobotním jednání RSYSu 14.4.2007 ve Strnadovském mlýně.

Ukázka kompletního RMNC řešení DB0MAB běžící na XNetu s TNC31SX dne 14.4.2007 ve Strnadovském mlýně.

15.6.2006 v Hradci Králové prezentoval OK1MX vysloužilé Racom RD300 s možností přestavby do pásma 70cm.

29. schůzka Rady SYSopů se konala v sobotu 9.4.2005 ve velké zasedačce kavárny hotelu American v Kolíně.

14 kartový RMNC/Flexnet řešení pro páteřní nódy na historické fotce ze sobotního jednání RSYSu 5.4.2003 v Bratronicích.

Společná fotka ze zasedání Rady SYSopů 10.4.1999 v Holejích poblíž Budišova - celkem 37 sysopů zastupujících 41 objetů PR.

Změna jarní schůzky RSYSu 2020 - ZRUŠENO

Po několikaleté odmlce je třeba obnovit naše jarní setkání. Tentokrát nepředpokládám, že by se řešil zapeklitý flexnet routing, nefunkční rádiové linky či rozšiřování naší sítě. Setkání chceme pojmout neformálně a to i s rodinama. Přes den si můžeme zajít na nějaký výlet nebo jen tak pochodit po městě. Při večerním pivku pak můžeme probrat třeba hamnet a nebo co dál s námi radioamatéry v dnešním přetechnizovaném světě.

No ale zpět k věci. Původně mělo setkání proběhnout na Masarykově chatě ve dnech 11. až 13.4.2020. Chtěli jsme zde zajistit komplexní rezervaci, ale nebylo jasné kdo a kdy přijede. Do toho nám ještě vstoupila plánovaná rekonstrukce Masarykové chaty a následné výrazné zvýšení cen za ubytování. Začátkem února 2020 jsme tedy tuto možnost odpískali.

Hlavně díky Laďovi, OK1ZIA, jsme se nakonec rozhodli pro Hotel Laguna v Kopřivnici. Někteří si zde již zajistili ubytování. Pro ostatní jsou k dispozici i okolní ubytovací kapacity, např. Apartmán Kopřivnice, Interhotel Tatra, Hotel Olympia, Penzion Vila Machů nebo Penzion pod Bílou Horou. Vybírejte dle vlastního uvážení, viz odkazy níže.

Prosím tedy všechny přihlášené, nepřihlášené, ubytované i ostatní sysopy či správce čehokoliv, aby dorazili alespoň v neděli 12.4.2020 od 10h do zadní části restaurace Hotelu Laguna v Kopřivnici.

Těšíme se na toto setkání a doufám, že se sejdeme ve větším houfu. Pokud dorazíte i s rodinou či dětmi, určitě zde najdete zajímavé vyžití. Může to být například zřícenina hradu Šostýn, muzeum Fojtství, technické muzeum automobilky Tatra, neogotický kostel sv. Bartoloměje a nebo věhlasnou Trúbu v v malebném Štramberku.


Masarykova chata - původní místo setkání.
Hotel Laguna Kopřivnice - aktuální místo setkání.
Vila Machů - kavárna a penzion v Kopřivnici.
Hotel Tatra - interhotel v centru Kopřivnice.
Hotel Olympia - Hotel Olympia v centru Kopřivnice.
Hrad Štramberk - hrad Štramberk + Štramberská trúba.
Technické muzeum Tatra - Technické muzeum Tatra + Lašské muzeum + Muzeum Fojtství.Zapsal v pátek 27.9.2019 ok2jb